Rozpoczęcie Kapituły sióstr Michalitek

Dzisiaj – 19 lutego 2013 roku – Wspólnota Sióstr Michalitek, która zebrała się na Kapitule Generalnej – w czasie Mszy św. przy ołtarzu błogosławionego Bronisława Markiewicza, modliła się przez Jego wstawiennictwo o potrzebne łaski na czas obrad Kapituły. Oby spotkanie błogosławionego Założyciela z sercami swoich Córek duchowych, zaowocowało: posłuszeństwem natchnieniom Ducha Świętego, obfitym błogosławieństwem Bożym dla całego Zgromadzenia Sióstr Michalitek oraz ewangelicznym zapałem w nowo-wybranym Zarządzie Zgromadzenia.