Uroczystość Odpustowa

Uroczystość odpustowa w Sanktuarium świętego Michała Archanioła

29 wrzesień 2013; godz.11.00

Od 20 do 28 września o godzinie 18.30Nowenna przed Uroczystością świętego Michała Archanioła z obecnością Cudownej Figury z Góry Gargano

29 września o godzinie 11.00Uroczystość odpustowa:

- Msza święta.

- Procesja z figurą świętego Michała Archanioła z Góry Gargano do dziewięciu stacji odnoszących się do dziewięciu chórów anielskich.

- Dzieci, które serdecznie zapraszamy - przebrane za aniołów lub świętego Michała Archanioła - będą tworzyć w czasie procesji „orszak” wokół cudownej figury z Groty Objawień na Gargano.

Serdecznie zapraszamy!!!

PROGRAM NOWENNY

20 wrzesień – uroczyste przywitanie Figury św. Michała Archanioła. Znaki chrześcijańskie wobec znaków współczesnego pogaństwa.

21 wrzesień – dzień modlitwy w intencji osób uzależnionych od alkoholu oraz ich rodzin.

22 wrzesień – dzień modlitw w intencji ojców. Świadek wiary chrześcijańskiej w czasach próby.

23 wrzesień – dzień modlitw w intencji matek. Miłość macierzyńska wobec uderzeń cywilizacji śmierci.

24 wrzesień – dzień modlitw w intencji dzieci. „Aniołowie ich w niebie wpatrują się zawsze w oblicze Ojca mojego, który jest w niebie”. /Mt 18,10/.

25 wrzesień – dzień modlitw w intencji policji. Chrześcijańskie wartości w walce ze złem.

26 wrzesień – dzień modlitw dla Czcicieli św. Michała Archanioła. Wspólnota Kościoła na dzisiejsze czasy.

27 wrzesień – dzień modlitw w intencji starszych, samotnych i chorych. Dziedzictwo wiary i miłości.

28 wrzesień – dzień modlitw w intencji młodzieży. Odwaga na drogach chrześcijańskiego życia.