Spotkanie Opłatkowe 2014

Czas składania życzeń przy okazji „spotkań opłatkowych”, daje wspaniałą możliwość budowania pogłębionych więzi, które w połączeniu z łaską Bożą tworzą Wspólnotę Kościoła. W ramach „spotkania opłatkowego” 9 stycznia, Towarzystwo Powściągliwość i Praca polecało na Mszy świętej siebie, swoje rodziny oraz rodziny, którym w rekolekcjach i miesięcznych dniach skupienia stara się pomagać.

Wzajemne życzenia i dzielenie się opłatkiem, kolejny raz ukazało wartość istnienia tej Wspólnoty przy naszym Sanktuarium. Jesteśmy przekonani, że Patron Towarzystwa błogosławiony Bronisław Markiewicz, czuwa nad podejmowanymi działaniami apostolskimi, sugerując pozostawionym charyzmatem kolejne wezwania. Oby w nowym roku 2014 okazał się również skutecznym Patronem.