Droga Krzyżowa 2014

Droga Krzyżowa - ulubione nabożenstwo Świętych i Błogosławionych, w okresie Wielkiego Postu jest bliskie wszystkim chrześcijanom. Drogę pomiędzy kościołem parafialnym w Miejscu Piastowym i klasztorem na "Górce" możemy nazwać ścieżkami Błogosławionego Bronisława. 11 kwietnia, idąc tymi ścieżkami, odprawialiśmy Drogę Krzyżową. Zbliżająca się kanonizacja Jana Pawła II była zachętą, aby Jego teksty były u podstaw rozważań poszczególnych stacji. Oby Pan Bóg sprawił, abyśmy chodząc ścieżkami naszych Świętych i Błogosławionych Rodaków, stawali się coraz bliźsi niebu.