Spotkania trzeźwosciowe

W wigilię święta Miłosierdzia Bożego odbyło się Spotkanie Trzeźwosciowe w stanicy K.W.C. Nebo w Miejscu Piastowym

Konferencje- siostry Marioli oraz ks. Jana wspólne czuwanie modlitewne do godz 24 oraz Eucharystia zanurzyły wszystkich uczestników w oceanie Miłosierdzia Bożego

Dzieci z D.K.N. podjęły kolejny miesiąc pracy i zobowiązań

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE

W sobotę 7 kwietnia na Górce Michalickiej odbędzie się Spotkanie Trzeźwościowe. Początek o godz 16 , następnie konferencja Siostry Marioli i ks . Jana , swiadectwa i film. Msza święta o godz 19 a później poczęstunek. Dla chętnych o godz 21 rozpocznie się czuwanie przed Świętem Miłosierdzia Bożego zakończone mszą św o północy. Serdecznie zapraszamy

Światło płynące z Dzieła Ducha Świętego, jakim jest Pismo święte, pomaga każdemu człowiekowi umieścić w skarbnicy zbawienia swój skromny dar z życia.
Ten dar jest jednocześnie wspaniałym świadkiem Ewangelii dla innych, którzy też mają podobne drogi życia.

Przyglądając się Jairowi – przełożonemu synagogi, który prosił Jezusa o uzdrowienie 12-letniej córeczki, uczestnicy spotkania w Sanktuarium w Miejscu Piastowym/19.01./promującego życie trzeźwe i abstynenckie,odnajdywali w nim swoje wołanie do Jezusa: aby wreszcie syn przestał pić; aby rodzinę dotknęła łaska uzdrowienia z kłótni powodowanej nadużywaniem alkoholu; aby konsekwencje choroby alkoholowej nie niszczyły dalej szczęścia, które Jezus zechciał przywrócić. Słowo Boże umacnia wiarę, a ona z kolei jest konieczna do przyjęcia cudownej interwencji Jezusa. Świadectwa i wspólne śpiewanie kolęd przez uczestników spotkania, zostały ukoronowane uczestnictwem we Mszy świętej. Tak więc na koniec Roku Jubileuszowego możemy stwierdzić, że przy relikwiach Błogosławionego Apostoła Trzeźwości - ks. Bronisława Markiewicza, tworzy się wspólnota która promuje trzeźwość, która w abstynencji widzi jedyny ratunek dla wielu rodzin, która na fundamencie Słowa Bożego i modlitwie we wspólnocie, wlewa w siebie i w innych nadzieje chrześcijańską.

images/pomoc bliniemu 3.jpg